Fluffy Fall

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 186.4 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma WHAT (games)
Tuzaklarla dolu yollardan geçerek seviyeleri tamamlayabileceğiniz bu oyunda 3 boyutlu sonsuz koşu macerası yaşayabilirsiniz.

3D grafikleri ve eğlenceli ses efektleri ile kullanıcılarına sunulan Fluffy Fall oyununda sevimli karakterlerle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu oyun; popüler sonsuz koşu oyun akışı stilinden ve hızlı aksiyondan hoşlanan kişiler tarafından tercih ediliyor.

Ekran bulandıran buz kütlelerini atlatarak pofuduğunuza zarar verebilecek her türlü engelden sıyrılarak oynayabileceğiniz Fluffy Fall oyunu milyonlarca kişi tarafından oynanan en eğlenceli oyunlardan biridir.

Birbirinden zorlu seviyeden oluşan Fluffy Fall oyununda kabarıklığı parmaklarınızla kolayca kontrol edebilir; alevlerden, buzlardan, lazerlerden ve diğer çılgın tehlikelerden kaçarak seviyeleri tamamlayabilirsiniz!

İnanılmaz 3D animasyonların da yer aldığı bu oyunda 60'dan fazla Fluffies kilidi de bulunuyor. 3 boyutlu sonsuz koşu macerasına atılacağınız oyunda sevimli pofuduklarla oynayabilir, en uygun sevimli küçük pufuları bulabilirsiniz.

 

Yediden yetmişe milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Fluffy Fall oyunu eğlenceli grafikleri ve sesleriyle kullanıcılarına sunuluyor. Sizde tamamen ücretsiz olan bu oyunu cihazınıza yükleyerek sevimli karakterle eğlenceli vakitler geçirebilir, zorlu seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Fluffy Fall indir
DİĞER SÜRÜMLER