Fluffy Fall

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 186.4 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma WHAT (games)
3D boyutlu animasyonları ve sevimli karakterleri ile eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayan Fluffy Fall oyunu tamamen ücretsiz!

Popüler sonsuz koşu oyun akışı stilinden ve hızlı aksiyondan hoşlanan kişiler tarafından sevilen Fluffy Fall oyununda kabarıklığı parmaklarınızla kolayca kontrol edebilir; alevlerden, buzlardan, lazerlerden ve diğer çılgın tehlikelerden kaçarak seviyeleri tamamlayabilirsiniz!

Tuzaklarla dolu yollardan geçerek seviyeyi tamamlayacağınız bu oyunda inanılmaz 3D animasyonlar da yer alıyor. Şaşırtıcı derece sürükleyici bir oyun olan Fluffy Fall oyunu 60'dan fazla Fluffies kilidine de sahip!  3 boyutlu sonsuz koşu macerasına atılacağınız oyunda sevimli pofuduklarla oynayabilir, en uygun sevimli küçük pufuları bulabilirsiniz.

Ekran bulandıran buz kütlelerini atlatarak pofuduğunuza zarar verebilecek her türlü engelden sıyrılarak oynayabileceğiniz Fluffy Fall oyunu milyonlarca kişi tarafından oynanan en eğlenceli oyunlardan biridir.

Yediden yetmişe pek çok kişi tarafından tercih edilen Fluffy Fall oyunu eğlenceli grafikleri ve sesleriyle kullanıcılarına sunuluyor. Sizde tamamen ücretsiz olan bu oyunu cihazınıza yükleyerek, sevimli karakterle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Fluffy Fall indir
DİĞER SÜRÜMLER